Ekstrem sporlarına herkesin ilgisi yok ancak bu tarzda oyun oynamak isteyen insanların olmayacağı anlamına da gelmiyor elbette Beta sürümü ile karşımıza çıktı ve bende sizler için ufak bir test yaptım. Kış sporlarına ilgisi olanlar ve her zaman televizyon ekranlarından takip edenler Steep sayesinde artık Ekstrem sporlarının oyunlarını oynayabilecekler.

Bu kış sporları skiing, wingsuiting, snowboarding ve paragliding farklı bir oyunu tatmak isteyenler ve bu tarz sporlara ilgisi olanlar denemeli oyunda ilgi çeken neler var onları anlatalım. GoPro bakış açısı var bu son derece güzel ve oyunu gerçekçi bir hale sokuyor. Manzaralar da benden 10 üzerinden 9 puan almış durumda ayrıca ses sıkıntısı da yok. Oyunun şuanda Beta olduğunu düşünecek olursak geliştirilebilir.

Olumsuz yönler ise kesinlikle grafikler oyun 1 ay süre sonra çıkacak çok büyük ihtimalle o yüzden grafiklerde çok büyük değişiklikler beklemek hata olur. Oyun tasarımı beni tatmin etti ancak gelişmesi gereken noktaları da es geçemeyiz.

CEVAP VER