Ünlü oyun mağazası Steam’de bu hafta en fazla satan oyunlar belli oldu. 

Oyunların en fazla satın alındığı platform olan Steam, bildiğiniz gibi pek çok oyuna online olarak ulaşma imkanı sunuyor. Steam ile, oyuncular bir oyunu satın almak için mağazalara gitmek zorunda kalmıyorlar. Sanal ortamdan satın alıp oyunu indirmeye başlıyorlar.

Steam’de bu hafta en fazla satan oyunlar listesi açıklanmış durumda ve listede bazı oyunların aldığı başarılar oldukça dikkat çekiyor. Dilerseniz daha fazla uzatmayarak listeyi sizlere sunalım;

1-Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2, tır simulasyonu oyunları arasında gerçekten de çok büyük bir yere, öneme sahip. Oyuncular tarafından çok tutulan, Türkiye’de de inanılmaz bir ilgi gören Euro Truck Simulator 2 oyunu bu hafta Steam platformunda en çok satan oyun olarak dikkat çekiyor. Ancak oyunun çıkışının üstünden yıllar geçti ve haliyle bu kadar satması şaşırtıcı… İşte oyunun haftanın birincisi olacak boyutta satışa ulaşmasının nedeni büyük bir indirimle sunulmuş olması.

2- Playerunknow’s Battlegrounds

Playerunknow’s Battlegrounds oyunu da yine listeye girmeyi  başardı. Geçtiğimiz aylarda satışa sunulan oyun. Oyuncuların beğenisini kazandı ve satış rakamlarını arttırarak yoluna devam ediyor. Oyun, yayınlanan listenin ikinci sırasında kendisine yer buldu.

3-CS GO

Counter Strike Global Offensive oyununu sanırım oyunlarla alakası olan olmayan herkes biliyordur. Böyle bir yapımın listeye girmesine şaşırmamalı… CS GO, bu hafta da büyük satış rakamlarına ulaştı ve yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Steam’de geçtiğimiz yılın en çok satan oyunlarını görmek için tıklayınız

CEVAP VER