Bilindiği üzere günümüzde korsan oyunları pek yaygın değil. Assasin’s Creed Black Flag gibi bazı oyunlar korsanlığı yaşatsada yinede genel olarak korsan temalı ciddi kalitede oyun bulunmuyor. İşte , bu problemi ortadan kaldırabilmek amacıyla geliştirilmiş bir biçimde PC platformuna çıkıyor !

GELİŞMİŞ GRAFİKLER VE 3D OYUN !

Son Korsan oyunu, Türkiye’de geliştirilen, isminden de anlaşılabileceği üzere Türk yapımı bir oyundur ve oldukça ilgi görmektedir. Oyun, esasında iki boyutlu olarak oynanabilmekteydi ancak oyunun yapımcıları daha büyük amaçlar doğrultusunda birleştiler. Yani oyunun daha gerçekçi grafiklere sahip olması ve üç boyutlu olmasıyla daha kaliteli bir hal alacağını söyleyebiliriz.

son korsann

Son Korsan isimli ünlü oyunda gemi adları, Osmanlı zamanından esinlenilmiş olup  yenilenmiş görselleriyle pek çok camii mimarisini de bizlere sunacak. Aynı zamanda haliyle tamamen Türkçe olarak piyasaya sürülecek olan oyunu ülkesini seven her Türk büyük bir zevkle oynayacak. Aynı zamanda oyunda İstanbul’un fethi ile ilgili ciddi bir projeye imza atılmış. Yani eklenen bir modda o fetih hareketlerini canlandırmanız sağlanıyor.

KAPALI BETA DURUMDA

Şuan da Son Korsan oyunu kapalı beta durumunda ancak yakın bir zamanda açık beta olarak oyunculara sunulması beklenmekte. Yinede şuan da büyük bir ihtimal pek çok YouTuber oyunun videolarını sunmaya başlamıştır bile. Eğer çok merak ediyorsanız biraz araştırma yaparak oyun videolarına ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum.

 

CEVAP VER