PQube ve Bigben Interactive isimli oyun yapımcıları, : Total Insanity oyununu yayınlamak için hazır olduklarını resmen duyurdu. Oyunun geliştirme sürecinde olduğu yönündeki haberleri açıklamalarının ardından bir buçuk yıl kadar sonra hazır hale gelen , önceki serilerden aşina olduğumuz kaos ve şiddeti çok daha üst düzey grafiklerle biz oyunculara sunacak.

Eski oyun dinamikleri, yenilenmiş haliyle geliyor

Her iki şirket de yeni FlatOut oyununun çok sevilen eski oyunlara ait bileşenlere sahip olacağını, ancak bu oyun dinamiklerinin yenilenmiş bir şekilde oyuncuların karşısına çıkacağını belirtti. Ayrıca yeni nesil oyun konsolları da FlatOut 4’ü çalıştırabilecek.

FlatOut 4: Total Insanity, adrenalinin tavan yaptığı muhteşem bir araba çarpıştırma oyunu olmak üzere yoluna çıkmış durumda. Araçlarınızı kontrolden çıkaracağınız yepyeni yarış pistleri, düşmanlarınıza çarpıp onları yok etmeye çalışacağınız devasa büyüklükteki arabalar oyundaki yerini alacak.

Özellikleri de açıklandı

Tüm bunlara ek olarak aşağıdaki maddelerle de FlatOut 4’te yer alacak özellikler açıklandı.

  • 27 adet özelleştirilebilir araba. Önceki oyunlarda çok sevilenler ve yeni modeller garaja eklenecek.
  • Geleneksel derbi yarışı, zamana karşı yarış, arena ve suikast bölümleri de dahil olmak üzere 20 farklı bölüm.
  • Efsane haline gelen Stunt modu. Bu modda bilinçli kaza yapıp sürücünün ön camdan fırlayıp en uzak noktaya düşmesini sağlamanız gerekiyor.
  • Bayrak kapmaca, hayatta kalma ve ölüm savaşı olmak üzere 3 yeni arena bölümü.
  • Ölümcül silahları kullanarak düşmanlarını öldüreceğiniz Suikast modu.
  • 8 kişiye kadar online oynayabilme.

CEVAP VER