Sniper Ghost Warrior 3 oyununa dair yeni görüntüler geldi. Oyunun çıkışına artık çok az bir süre kaldı !

Günümüzde oyun dünyasında sniper oyunları kategorisinde Sniper Ghost Warrior serisi önemli bir yere sahip. Her ne kadar eleştirmenlerden ortalama puanlar alabilsede yinede başarılı bir seri olan Sniper Ghost Warrior serisi, bir kez daha yeni oyun ile karşımıza çıkıyor. Sniper Ghost Warrior 3’e dair daha önce de bazı haberleri sizlere sunmuştuk. Oyunun çıkış tarihine çok az bir süre kala bu kez de oyunun görselleri ile ilgili yeni bilgilere ulaşıldı. Paylaşılan görseller işte şu şekilde ;

Yukarıda bulunan görsellerde görüldüğü üzere grafik olarak oyunun gayet iyi seviyede olacağını söyleyebiliriz. Sadece bu görsellerde değil, oyun ile ilgili yayınlanan oyun içi videolarda da grafiklerin gerçekten de güzel olduğunu görmüştük. Bu bağlamda görsel şöleni bol bir oyun bizi bekliyor.

Oyunda Amerikalı bir keskin nişancıyı yöneteceğiz. Bulunduğumuz konum ise Gürcistan sınırları dahilinde olacak. Rusya sınırlarına çok yakın bir noktada yukarıda gördüğünüz bir yerimiz olacak. Bu alanda silahlarımızı, erzaklarımızı depolayacağız. Aynı zamanda bu mekanda mermiler de üretebiliyoruz. Tabii bunun için belli başlı bazı metaryallere sahip olmamız gerekiyor.

Sniper Ghost Warrior 3 oyunu bir aksilik olmadığı taktirde 7 Nisan 2017’de resmen satışta olacak. Artık oyuna sayılı günler kaldı diyebiliriz.

 

CEVAP VER