Türkçeye “Biz Cüceler” olarak çevirebileceğimiz  oyunu, Whale Rock Games oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bir gerçek zamanlı taktik ve strateji yapımıdır. Boyu çok kısa üç cüce astronotun başından geçen aksiyon dolu maceraları konu alan oyunda nesli tükenen cücelere uygun bir yer bulmanız gerekiyor.

Geçen yıl Şubat ayında PC için yayınlanan oyun aradan geçen süre zarfında Xbox One‘a da uyarlandı. Gerçek zamanlı strateji oyunlarına konsollarda rastlayabilmek pek mümkün olmuyor, ancak We Are The Dwarves kesinlikle takdire şayan bir yapım olmuş.

Üç astronotla maceraya hazırlanın

Evet, bu eğlenceli oyundaki amacımız nesillerinin devam etmesini isteyen Forcer, Smashfist ve Shadow isimli üç cücenin kendilerine uygun bir yer bulmasını sağlamak. Cücelerin rahat içinde yaşayabileceği gezegeni bulmak için çıktığınız yolda başınıza bir kaza geliyor ve kendinizi ismini bilmediğiniz bir evrenin içinde buluyorsunuz. Korkunç canavarlar, cüce yiyen bitkiler ve sizi içine çeken derin bataklıkların bulunduğu bir evren!

Keşfetmeyi seviyorsanız tam size göre

İçine düştüğünüz bu gizemli ve macera dolu yeni gezegenin her bir köşesini gezmek, yeni keşiflere imza atmak ve zaman zaman araya giren sinema sahneleriyle oyundan aldığınız zevki arttırmak istiyorsanız bu oyun doğru bir tercih olacaktır. Her bir karakterin kendine özel yetenekleri var. Kimisi çok iyi silah kullanırken, kimisi çok iyi bir koşucu.

CEVAP VER