Sniper Ghost Warrior 3 oyunu önemli bir güncelleme alacak. Söz konusu güncelleme PC platformunu kapsıyor.

Günümüzde oyunlar sık sık güncellenebiliyorlar. Bu özellikle Steam, Origin gibi platformlar sayesinde biraz daha kolay oluyor. Oyun yapımcıları, internet bağlantısı bulunan bilgisayarlara oyunun hatalarının düzeltildiği, performans iyileştirmelerinin yapıldığı güncellemeler yollayabiliyorlar.  Bu durumda da daha iyi bir oyun performansı mümkün oluyor.

Sniper Ghost Warrior 3, bildiğiniz gibi henüz yeni piyasaya sürülen bir oyun ancak buna rağmen çok sık güncelleme alacak gibi gözüküyor. Çünkü oyun ciddi bazı hatalarla karşımıza çıkmakta. Geçtiğimiz günlerde Playstation platformunda yaşanan uzun yükleme ekranı problemleri nedeniyle oyunun yapımcısı bir güncelleme yayınlamış, bekleme ekranı problemlerini çözmüştü. Ancak PC platformunda da kayıt sistemi ile ilgili ciddi bir problemin olduğu göze çarpıyordu. İşte oyunun yapımcısı, söz konusu hatanın giderilmesi yönünde bir açıklama yaptı. Ayriyetten performans iyileştirmelerinin yapılacağına da değindi.

KAYIT HATALARI DÜZELTİLİYOR

Oyunun yapımcı ekibinden yapılan açıklamada, oyunun kayıt hatalarının giderileceği ifade edildi. Şuan da bulunan oyun dosyalarının kendi kendine silinmesi, deforme olması problemi tamamiyle giderilmiş olacak.

PERFORMANSI DAHA İYİ HALE GETİRİLECEK

Oyunda daha yüksek FPS alınması için çalışmalar da yürütülüyor. Bu çalışmalar sonuç verirse oyunun performansında gözle görülür farklar oluşacak. Oyuncular daha yüksek FPS sayesinde daha üstün oyun deneyimi ile buluşmuş olacaklar.

Sniper Ghost Warrior 3’ün yükleme ekranı problemi ile ilgili haberimizi okumak için tıklayın.

CEVAP VER