10 Şubat 2017’de çıkışını gerçekleştiren oyunda İngilizce ve Rusça’ya arayüz ve seslendirme desteği sağlanırken, Türkçe ise oyunda maalesef desteklenmiyor.

Bu oyun, besbelli sadece oyunda göğüsler koyarak biraz para kazanmaya çalışıyor. Dar koridorlarda ve karanlık, gizemli salonlarda 4 sihirli ritüel taş bulabilirseniz ve 4’ün hepsini etkinleştirirseniz kaçış için bir portal çağırırsınız. Her oyun, sözü edilen taşların yeri değişebilir, bu yüzden düzeni bilmek ve doğru yerleri hatırlamak bir bonus. Her başarılı kaçıştan sonra, komik olduğunu düşündüğüm rastgele bölünme sanatının zafer atışını alacaksınız.

Oyun, yayınlanabilecek kadar tamamlanmış bir oyun değil. Geliştiricilerin de bu kadar düşük fiyata bir oyun yayınlaması, bunu anladıklarından dolayı olacaktır diye düşünüyorum. 2017’de çıkmış oyunların arasında şuana kadar gördüğüm en kötü oyunlardan biri olabilir. Oyunu yaklaşık 2 saat boyunca oynadım ve oldukça sıkıldım. Aslında oyunda iyi şeyler olsa da bunların yanında onları kapatacak kötü şeyler de bulunuyor.

Örneğin, oyun içerisinde bir orta parmak ifadesi bulunuyor. Bunu alay etmek için kullanıyoruz. Grafikler, bu kadar düşük fiyatlı bir oyun için gayet iyi. Jiggle fiziği var ve bunlar kötü değil. Gerçekten de oyunun isminden de vaat edildiği gibi göğüsleri gerçekmiş gibi izleyebiliyoruz. Aynı zamanda benim için de ayrıca bir artısı, oyunun bana hediye edilmiş olması..

Kontroller oldukça tıknaz. Eğer kontroller alışamazsanız, oyunu oynamanız imkansız hale gelebilir. Oyun içeriği oldukça eksik. Yukarıda da belirttiğim gibi belli başlı hamleler ile oyun ubitirmeye çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde yeteri kadar müzik de yok. Bunun yanı sıra herhangi bir kontrolör desteği de yok. Oyun, oyuna başlamadan önce iki kez donma işlemi gerçekleştiriyor. Bunu neden yapıyor bilmiyorum ama, oyunu oynamış çoğu insanın da şikayeti bu yönde. Yaklaşık 1-2 dakika oyuna başlamadan önce beklemek ya da oyunu kapatmak zorunda kalıyorsunuz.

Genel olarak, bu oyun için adil bir değerlendirme yapmam gerekirse bu oyun için 10 üzerinden 5 puan vermem gerçekçi olacaktır. Eğer fiyatı 5 lira olmasaydı eminim bu puan 1’e kadar düşerdi. Arkadaşlarınızla beyninizi kullanmadan eğlenmek istiyorsanız, bu oyunu tavsiye edebilirim.

CEVAP VER