Sniper Ghost Warrior 3 oyunu resmen çıktı ancak oyunda bulunan problemler oyuncuların sevincini kursaklarında bıraktı diyebiliriz.

Savaş oyunları konusunda bilindiği üzere keskin nişancılık türleri de son derece revaçta. Keskin nişancılık oyunları alanında en ünlü olan markalardan birisi de kuşkusuz Sniper Ghost Warrior serisi… Bu seri, sahip olduğu yetilerle oyuncuların iştahını kabartsada, Sniper Ghost Warrior 2 oyunu genel itibariyle oyuncuların beğenisini kazanamamıştı. Ancak bu kez sınavına çok iyi hazırlanan yapımcı, Sniper Ghost Warrior 3 konusunda bir hayli iddialıydı. Ve yeni oyunun piyasaya sürülüşü de büyük merakla bekleniyordu. Sniper Ghost Warrior 3 , uzun süren bekleyişin ardından bugün satışa çıktı ancak oyuncular buna pek de mutlu olamadılar. Çünkü oyunda büyük bir problem mevcut.

İNANILMAZ UZUN AÇILIŞ SÜRESİ !

Elimize ulaşan bilgiye göre oyunun açılış süresi çok ama çok uzun. İnceleme ekipleri tarafından yapılan ilk incelemelere göre oyunun açılış süresi beş dakikayı dahi buluyor. Bu inanılmaz süre pek çok oyuncunun iştahını kaçırdı bile.

GÜNCELLEME YAPILMASI BEKLENİYOR

Sniper Ghost Warrior 3 her ne kadar grafikleri ve yeni fonksiyonları ile dikkat çeken bir yapım olsada bekleme süresindeki bu problem tüm o iyi yanlarını tamamen çöpe atabilir. Çünkü bir oyun oynamak istediğinizde beş dakika boyunca her seferinde beklediğinizi bir düşünün. Bu durum kuşkusuz oldukça rahatsızlık verici.  Bu yüzden oyunun üreticisinin en kısa sürede bu sorunu çözüme kavuşturacak bir güncelleme yayınlamasını bekliyoruz.

 

1 YORUM

CEVAP VER