oyunu ile ilgili yeni bir taktiksel video yayınlandı. Yayınlanan videoya bakacak olursak Sniper Ghost Warrior 3 oyununun son derece sağlam geldiğini söyleyebiliriz.

İşte oyunun yayınlanan yeni resmi videosu şu şekilde ;

 

Videoda gözümüze en fazla çarpan şey artık silahımızı kullanırken daha dikkatli olmamızın gerektiği. Örneğin artık rüzgarı da hesaba katmamız gerekiyor. Oyunun yapımcısı videonun başlangıcında bunu gayet iyi bir biçimde anlatmış. Sniper Ghost Warrior 2 oyununda rüzgarın ve diğer farklı etkenlerin oyuna pek etkisi olmuyordu ancak Sniper Ghost Warrior 3 oyunu bu noktada farklı bir oyun olacak. Silahımızın sabit durmadığını yani nişan almanın biraz daha zor olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle hareket eden hedefleri vurma konusunda rüzgarlı bir havada sıkıntı çekebiliriz.  Ve bu da oyunun zorluk derecesini arttıracağı için zevk katacaktır.

sniper ghostststt

Öte yandan oyunda sadece silahımızla değil aynı zamanda örneğin çatıdan bir hedefin üzerine atlayarak da onu öldürebileceğiz. Videoda buna örnek teşkil edebilecek olan bir sahne verilmiş. Bu da oyuna güzellik katmış ancak saldırı sahnesindeki animasyonların ve efektlerin biraz zayıf kaldığını şimdiden görebiliyoruz.

CRYENGİNE GÜCÜNÜ ARKASINA ALDI

Sniper Ghost Warrior 2 oyununda olduğu gibi Sniper Ghost Warrior 3 oyunu da Cry Engine motoruna sahip bir oyun. Haliyle güçlü grafiklerin söz konusu olduğunu ifade edebiliriz. Ancak yüz modellemeleri hususunda yine biraz sıkıntı var gibi. Yinede asıl incelememizi oyun piyasaya sürüldüğünde yapacağız.

 

 

CEVAP VER