Oyun dünyasında taktir edersiniz ki çok çeşitte oyun bulunuyor. Sniper Elite oyun serisi de keskin nişancılık üzerine kurulu sevilen oyunlardan birisi olarak dikkat çekmekte.Daha önce sizlere Sniper Elite 4’ün çok yakında piyasaya sürüleceğini ve resmi sistem gereksinimlerini aktarmıştık. Oyunun piyasaya sürülmesinin ardından ciddi bir ilginin söz konusu olduğu aşikarken oyun özellikle animasyonlardaki canlılığı, kalitesi ile dikkat çekiyor.

DLC GELİYOR

Sniper Elite 4 oyununun çıkmasının üzerinden uzun bir zaman geçmemiş olmasına rağmen oyun için yeni bir DLC paketinin gelmek üzere olduğu bilgisine ulaşıldı. Yeni DLC, 21 Mart tarihinde bizlerle buluşacak. Yeni DLC, yeni bir hikayeyi bizlerle buluşturacak ve hikayeye ek olarak bazı bölümleri de bizlere sunacak. Söz konusu ek bölümün İtalya’da geçeceği bilgisini de hemen sizlere aktaralım.

Oyuncular, DLC ile Nazi Deniz Üssü’ne ziyarette bulunacaklar. Deniz Üssü’nde bulunan askerleri indirmek hedefimiz olacak ancak en büyük hedefimiz ise kuşkusuz liderleri ortadan kaldırmak…

YENİ SİLAHLAR VE YENİ GİYSİLER

DLC sadece ek bölümler içermiyor. Aynı zamanda taze silahlar ve taze giysiler de oyuna ekleniyor. Oyunda kamuflaj için pek çok özel giysi bulunacak ve taktir edersiniz ki bu giysiler bir keskin nişancı için son derece önemli. Bu yüzden yeni DLC ile farkedilme ihtimalinizin daha az olacağını söyleyebiliriz.

Böylelikle gelişmeleri aktardık artık geriye yalnızca 21 Mart tarihini beklemek kalıyor.

CEVAP VER