İlki 2013  yılında çıkan ve satış rakamlarıyla istediği başarıyı elde eden aslında mazisi eskilere dayanan bir oyun 1997 yılına dayanan bir mazisi var elbette oyun grafikleri o zamanlar böyle değildi. Modern ninja oyunlarına benzeyen yapısı ile o zamanda tanınan oyunlar arasında yer alıyordu.

Oyun  2013 yılında Flying Wild Hog ile yeniden sahalara döndü. Oyun Flying Wild Hog tarafından geliştiriliyor ve 13 Ekim de PC platformu için satışa sunuldu. İlk tamamen tek oyuncu için tasarlanmıştı ve ikinci bir oyuncunun oynaması mümkün değildi. Co-OP oynanışa 2. Oyunda izin veriliyor ve bu oyuncular için oldukça iyi bir haber ilk oyunun sevilen noktaları kan ve bitmeyen aksiyondu. Oyun ilkine oranla daha hızlı, çok daha kana susayan bir görev adamı haline getirilmiş vurduğumuz kılıç darbeleri düşmanı parçalara ayırabiliyor. Oyunda öldürdüğümüz düşmanı istediğimiz gibi doğruyoruz bu kesinlikle insanın stresini alıyor.

Oyunda  toplam birbirinden bağımsız 70 adet silah var. Her silah farklı birbirine benzer özellikte silah neredeyse yok. Oyundaki en dikkat çekici nokta hız gerçekten iyi bir durum Doom benzeri olduğunu söyleyebilirim. Nefes almak  yok, durmak yok katliam bizi çağırıyor. Aksiyon seven herkese önerebileceğim bir oyun.

CEVAP VER