Şuanda üzerinden satışı gerçekleştirilen ve 16 TL’lik bir etikete sahip olan oyunu, sahip olduğu gelişmiş oyun dinamikleriyle Indie oyun oynayanların ilgisini çekmeyi başarmış bulunuyor. Şimdilerde ise ’in 0.6 numaralı yeni versiyonu yayınlandı ve yine Steam’den satın alanlara olarak gönderildi.

Türkçeye “Seri temizleyici” olarak çevirebileceğimiz Serial Cleaner oyununda seri katillerin arkalarında bıraktıkları delilleri ve cesetleri ortadan kaldırmaya çalışan bir temizlikçiyi canlandırıyoruz. 1970’li yılların esintilerini bünyesinde barındıran oyun, çizgi film gibi duran grafikleriyle de kesinlikle eğlenceli bir yapım olmuş.

Oyunda yapmanız gereken katillerin vurdukları kişilerin cesetlerini kaldırmak, kan lekelerini temizlemek ve cinayet silahlarını gizlemek. Bunu yaparken hiçbir soru sormamanız ve size verilen görevi eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor. Genellikle bölümün en uç noktalarında bulunan delillere ulaşabilmek içinse devriye gezen nöbetçilere yakalanmamanız da lazım.

Delillere ulaşmak için akılcı bir strateji belirlemek de mutlaka faydalı olacaktır.

Güncellemeyle neler değişti?

Yayınlanan 0.6 numaralı güncellemede şu değişiklikler yer aldı:

  • Tahmin edebileceğinizden daha karmaşık ve zor 3 yeni bölüm eklendi.
  • İki yeni düşman karakteri oyundaki yerini aldı. Keskin nişancı ve harekatçı isimli bu karakterler 13-15 bölümleri arasında çıkıyor.
  • İmkansız Modu eklendi. Ayarlara girip bu özelliği aktifleştirdiğinizde oyun inanılmaz derecede zorlaşıyor. Eğlence için birebir.
  • Yeni retro müziklerle oyun daha da zevkli.
  • Çeşitli hata düzeltmeleri ve daha birçok ufak değişiklikler…

CEVAP VER