10 Kasım 2016’da piyasaya sürülen anime oyunu olan oyununda Japonca’ya arayüz, seslendirme ve alt yazı desteği sunulurken, İngilizce, Korece ve Geleneksel Çince’ye arayüz ve alt yazı desteği de sunuluyor. Oyun içerisinde maalesef Türkçe dili desteklenmiyor.

Oyunda kullanılan şarkıların neredeyse hepsi iyimser, pozitif enerjili şarkılar.. Sadece birkaç bölümde heyecana kapılabiliyorsunuz. Oyunun içeriği biraz da yetişkinlere yönelik. Oyunun içinde kızların sütyenlerini, arka planında ise eteklerinin altları net bir şekilde görünüyor.

senran-kagura-bon-appetit-2

Bu oyunu diz üstü bilgisayarıma indirdim ve ortalamanın altında diyebileceğim -ki bu berbat oluyor- bir makine ile test etme imkanı buldum. Ancak oyunun 40 fps’e kadar düştüğünü gördüm. En yüksek ayarlarda bile bilgisayarım arada öksürdü o kadar.. Eğlenceli hikayelere sahip bu oyunda esasında kafanızda çok şeyi değiştirmek isteyebilirsiniz ancak daha sonra tekrar düşündüğünüzde bu oyunun en iyi bu şekilde olabileceğini ve diğer şekillerde bir yerden patlak vereceğini anlayabilirsiniz. Bildiğimiz anime göğüsleri bu oyunda da bolca bulunuyor az önce de bahsettiğim gibi.

Bunların yanı sıra müzik dışında oyun kendini tekrarlama sürecine giriyor diyebiliriz. Oyunda çok oyunculu seçeneği maalesef sunulmamış ancak orijinal aldığınızda Steam üzerinden bolca başarı kazanabiliyorsunuz.

Açıkçası neden satın aldığımı bilmediğim ve oynarken eğlendiğim bu oyunda Steam içerisinde bulunan ve yaş kısıtlaması getirilmemesine rağmen yetişkinlere yönelik en cinsel oyunu desem yanlış olmaz şeklinde düşünüyorum.

CEVAP VER