oyununa ait 27 dakikalık oyun içi videonun YouTube‘da paylaşılmasıyla birlikte gözler tekrar bu muhteşem oyuna çevrildi. En son PlayStation platformuna özel olacağı konuşulan oyunun diğer mecralar için de yayınlanacak olması kesinlikle güzel bir haber.

Üstelik Rime‘in yayıncılığını üstelenen şirket de bu esnada değişti. Geliştirici firma Tequila Works‘ün yaptığı açıklamada oyunun PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için yayınlanacağının altı çizildi. Muhtemelen 2017’nin ilk yarısı içinde oyunun çıkışına şahitlik edeceğiz.

büyüledi

IGN isimli oyun sitesinin YouTube hesabına yüklenen ilk 27 dakikalık oyun içi videosu, Rime‘ın nasıl bir oyun olacağını merak edenler için cevap niteliğinde. Oyun gerçekten çok güzele benziyor! Üstelik sadece grafik kalitesiyle değil, seslerin ve müziklerin de kesinlikle kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.

Aşağıdaki videoyu izleyerek siz de Rime hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz. Oyunda gizemli bir sahilde gözünü açan ve kıyıya vurduktan sonra etrafını keşfetmeye çalışan karakterimizi yönlendirmemiz gerekiyor.

Diğer oyunları da akla getirdi

Videoyu izlerken aklınıza başka oyunların gelmesi muhtemel. Gerçekten de Rime, daha önce çıkan bazı oyunlardan ciddi manada ilham almışa benziyor. Journey, Zelda, The Witness ve daha birçok oyundan esintileri taşıyan Rime‘da çok özenli bir çalışma yürütüldüğü açık.

Hakkında daha yeni bilgiler paylaşıldıkça Rime hakkında siz değerli takipçilerimizi bilgilendirmeye çalışacağız.

CEVAP VER