18 Kasım 2016’da çıkışını gerçekleştiren oyunda İngilizce ve Rusça oyun içerisinde desteklenirken Türkçe dil desteği oyunda bulunmuyor.

Oyun esasına bakıldığında yapboz ile karışık bir FPS oyunu gibi üretilmek istenmiş ancak sanırım benim oyun yeteneklerim bu oyun için pek yeterli değil. Çünkü oyun içerisinde bulunan bulmacaları çok zor olsa da burada belirtmeyeceğim ve büyük ihtimal oyunun açığı olan bir hata ile dilediğiniz bölümü rahatlıkla geçebiliyorsunuz. Hani derler ya Türk’ün aklı hep hileye hurdaya çalışır diye eminim bu oyunu oynayıp bu taktiği bulan hiçbir yabancı oyuncu yoktur. Ayrıca oyunda karşımıza çıkan düşmanlar gerçekten komik ve aynı zamanda çıplaklar..

Redemption Saints And Sinners

Dediğim gibi oyunun fikri iyi olsa da uygulanışı pek iyi olmamış. Yazımın başında bana göre olmayan bir oyun tabirini kullanmıştım ama yaklaşık 45 dakika oyunu oynadıktan sonra standart bir oyuncuya göre olmadığında karar kıldım.

Ayrıca size biraz tuhaf gelecek ama oyunlarda ben “ters fare” kontrolleri ile oynuyorum. Bu oyun, bunu desteklemiyor maalesef. Yani fare nereye çekerseniz oraya gidiyor ve bilgisayar ayarları oyun tarafından değiştirilmiş gibi bir izlenim yaratıyor. Gerçekten de oyuna girince çıkıp çıkıp tekrar denedim bir şeyleri yanlış mı yapıyorum diye. Bu arada son gelen güncelleme ile bu problemin çözüldüğünü de belirteyim tabii benim pek hevesim kalmadı böyle bir olay yaşadıktan sonra..

 

 

CEVAP VER