Rocstar Games’in sıradışı tanıtımışla bizlere duyurduğu yeni Redemption 2’nin tanıtım videosu yayınlandı! İşte tüm detaylar.

Oyunun Tanıtım Videosu Merakla Bekleniyor!

Geçtiğimiz pazar günü Rockstar Games bilindiği gibi kullanıcılara büyük bir sürpriz yaparak yeni Red Dead Redemption 2 oyununun tanıtım videosu Rocstar Games’in açıklamasına göre 20 Ekimde yayınlanacaktı. Ve oyun severler merakla bu oyunun tanıtım videosunu beklemeye koyulmuştu.

Yeni Nesil Oyun Konsollarına Gelecek PC Sürümü Çıkmayacak Ama…!

Red Dead Redemption 2 oyununun çıkışı 2017 senesinin sonbahar aylarında Sony Playstation 4 ve Xbox One oyun konsolları için çıkacaktı. Rockstar’ın bu açıklamasına göre oyunun PC sürümü hakkında bir detay verilmiyor ancak oyunseverler oyunun PC’ye çıkması için daha şimdiden imza toplamaya başladı bile. Ancak Rockstar ’te izlediği politikayı bu oyunda da izleyip oyunun çok daha sonradan PC’ye gelebilme ihtimali var.

Online Mod İle Gelecek!

Rockstar’ın yeni oyunu olan Red Dead Redemption 2 oyunun bir GTA V kadar yankı yapacağı düşünülmüyor. Oyunun GTA V’in çok daha gerisinde kalıp 20 milyon adet satması bekleniyor. Son olarak Rockstar bu yeni oyunun Online mod ile geleceğini de açıklamış ve oyun severleri büyük heyecana sokmuştu.

İşte Red Dead Redemption 2’nin merakla beklenen tanıtım videosu..

CEVAP VER