Rockstar Games tarafından geliştirilen ve bundan 3 yıl önce, 17 Eylül 2013 tarihinde satışa çıkan GTA 5 oyunu; aradan geçen süre zarfında yayınlanan güncellemelerle kendine has oyuncu kitlesini sürekli olarak tazelemeyi asla ihmal etmedi. Yayınlanan DLC’lerle oyunun klasik hikayesi tamamlanmış olsa dahi, çevrimiçi olarak arkadaşlarıyla eğlenceli anlar yaşayan oyuncular GTA 5’ten hiçbir zaman vazgeçmeyi düşünmedi. Şimdilerde ise GTA 5’in yapımcısı Rockstar, oyunculara kendi motosiklet çetelerini kurma fırsatı sunan yeni bir DLC yayınladı. GTA 5 Bikers DLC ve Cunning Stunts DLC isimli bu yeni geliştirme paketleri, bünyesinde birçok yeni aracı da barındırıyor. LCC Sanctus, Pegassi Vortex, Declasse Tornado Rat Rod, Nagasaki Shotaro ve Youga Classic başta olmak üzere hepsi birbirinden şık arabaları oynamak için DLC’yi indirmeniz yeterli olacaktır.

Yukarıda ismi zikredilen araçların GTA Online’a ne zaman ekleneceği henüz bilinmezliğini koruyor. Ancak GTA 5 üzerine yaptığı yayınlarla bilinen MrBossFTW isimli Youtuber, DLC’yi erkenden oynamayı başardı ve kısa bir video çekti bile.

Rockstar Games’in resmi Youtube kanalından paylaşılan bu videoda yeni DLC’nin nasıl bir şey olacağına dair fikir edinebilirsiniz. Blaine County ve Los Santos şehirlerinde kendi motosiklet çetenizi kurup yeraltı dünyasında isminizi duyurmaya çalışacağınız bu Bikers DLC, çete üyelerinin ortak buluşma noktası için ev satın almanıza ve uyuşturucu kaçakçılığı yapmanıza da imkan tanıyor. Üstelik kendi mahallenizi diğer rakip çetelerden korumanız da gerekecek.

CEVAP VER