2 gün önce, 19 Eylül’de çıkışını gerçekleştiren oyunu bugün yazımızda inceleyeceğiz.

PlayWay’ın her sene düzenli çıkarmaya başladığı inşaat ve yıkım oyununda, küçük bir inşaat şirketi olarak oyuna başlıyoruz. Sonrasında şehrimizde yıkım işlemlerini yapıyoruz -ki öncelikli olarak inşaattan önce bu gerekli oluyor- daha sonrasında kazancımızı yükselterek yeni yıkım veya taşıma araçları alıyor daha sonra da kamp, dükkan gibi işletmeler açıyor ve işimizi iyice büyülttükten sonra inşaat yapacak seviyeye geliyor ve yıkmaktan kurtularak artık yapmaya başlıyoruz.

demolish-and-build-company-2017

Oyunda Türkçe desteklenmiyorken, üzücü bir şekilde multiplayer özelliği de desteklenmiyor. Şuan bu şekildeki oyunlarda olmasını istediğim aksi taktirde oynaması bir yerden sonra sıkan durumun ortadan kalkması için bu kesinlikle gerekli. Düşündüğümüz zaman Counter Strike 1.6 en fazla ne kadar daha botlarla oynanabilirdi değil mi?

Oyunun içindeki bölgelere haritanın sonundaki bir noktaya giderek bir sonraki haritanın yüklenmesini bekliyorsunuz, oyun ne kadar basit olsa da bu durum can sıkıyor açıkçası..

Oyunda bulunan park alanlarında, bulunduğunuz yere istediğiniz aracı getirme gibi bir güzellik sayesinde sizi zaman kaybı ve amelelikten kurtarıyor oyun ve vakit kaybetmeden daha zevk almanızı sağlıyor.

Bunun haricinde oyunun grafikleri oyunun mantığına göre fazlaca iyi olmuş. Bu kadar iyi beklemediğimi söylemeliyim. Oyun 25 Ekim’e kadar geçerliliğini koruyacak tam %20 indirim ile 24 lira 80 kuruşa düşmüş durumda. Bu tür oyun sevenlerin kaçırmaması gerektiğini düşünüyorum.

CEVAP VER