firması daha çok oyuncular için ürettiği üstün donanım özelliklerine sahip bilgisayar kasası ve laptop modelleriyle biliniyor. Geliştirdiği fare ve klavye ürünleriyle Türkiye’den de hatırı sayılır bir miktarda kullanıcı kitlesine sahip olan bu harika firma, geçtiğimiz CES fuarında toplam 3 ekrana sahip dizüstü bilgisayar modelini de görücüye çıkarmıştı. Bu modeli yalnızca camekanın dışından izlemekle yetinen ziyaretçiler hala daha ürünün ne zaman satışa çıkacağına dair bir bilgi sahibi değil.

Yeni bir Razer modeli gelebilir!

Geçtiğimiz gün haber sitelerine yansıyan bir son dakika gelişmesinde ise Razer’in isimli bir firmanın tüm çalışanlarını kendi kadrosuna dahil ettiği bilgisi yer aldı. Hatırlanacağı üzere , ismini verdiği bir akıllı telefon geliştirerek Kickstarter’da fon toplamıştı.

51df42609144998a78a7566209e38e83

Daha sonra seri üretime geçen telefon, özellikle yurtdışında çok satmayı başardı. Robin modelinin en önemli özelliği, gerçek bir “akıllı” telefon olmasıydı. Telefonu satın alan müşteriler, bulut sunucular üzerinde 50 GB’lık depolama alanına sahip oluyordu.

Razer kalitesi Nextbit’le birleşirse…

Razer’in oyuncular için ne kadar kaliteli ve başarılı ürünler geliştirdiği herkes tarafından biliniyor. Nextbit’in yenilikçi ve inovatif kadrosu sayesinde Razer’in akıllı telefon pazarına muhteşem bir modelle giriş yapması artık hiç de sürpriz olmayacaktır. Yeni çıkacak olan bu modelin hangi marka altında satışa sunulacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Bakalım, Razer bizi daha ne kadar şaşırtacak?

CEVAP VER