Rainbow Six Siege oyuncuları en son çıkan DLC’sini oynamanın keyfini yaşarken, bu oyuncuların büyük bir kısmı da DLC’de bulunan hatalardan şikayetçi. Grafiklerin akıcı olmadığını, yırtılma (glitch) efektinin meydana geldiğini belirten oyuncular Ubisoft’a şikayetlerini ileterek soruna bir çözüm bulunmasını talep etti.

Özellikle oyun içinde ITA12L silahını kullanan Mira isimli karakteri aldığında görüntüler birden kasılıyor, FPS düşüyor ve ekranda yırtılma efekti oluşuyor. Cam ve duvar modellemeleri de inanılmaz şekilde kalite kaybına uğruyor. Bazı oyuncular için tüm bunlar oyunun çalışmasını engelleyen çok önemli etkenler değil, ancak ücret ödeyerek Rainbow Six Siege’i satın alanların hayal kırıklığına uğradığını söyleyebilmek mümkün.

7e341340-7eca-404e-a389-9d426c998ad4_velvet_shell

Oyundaki tüm hataları sıraladılar

Rainbow Six Siege için yayınlanan en son Velvet Shell 2.1.0 güncellemesinde var olan tüm hatalar, Reddit kullanıcısı Its_Epi tarafından bir bir sıralandı. Eğer siz de aşağıda yer alanların haricinde bir hatayla karşılaştıysanız lütfen yorum atarak bizimle paylaşın.

  • Silahların optik görüş mercekleri olduğundan daha büyük modellenmiş
  • Elmas silah kaplama modelleri şuan için mağazadan temin edilemiyor
  • Aki No Tsuru silah modelini satın alınca modellemede hatalar oluşuyor
  • Coastline bölümünde Hibana Pellets silahını alınca oyun hata veriyor
  • Yokai Drone kamera modelini kontrol etmek imkansız gibi
  • PS4 ve Xbox One’da skor tahtasıyla etkileşime geçilemiyor

Tüm bu hataların Ubisoft’un oyuna vereceği bir sonraki güncellemeyle giderilmesi bekleniyor.

CEVAP VER