Piyasaya sürülmesi merakla beklenen oyunu için yeni görseller gelmiş durumda.

Araba yarışına dair sık sık onlarca yeni oyun çıkıyor ancak Project Cars serisi araba yarışı denince gerçekten de akla gelen, kaliteli serilerden birisi olarak dikkat çekiyor. Kaliteli yapısı ile kullanıcıların taktirini kazanmayı başaran Project Cars 2, bunu henüz görselleriyle başardı. Oyun ile ilgili yeni bazı görseller de gelmeye başladı. Dilerseniz hemen bunları sizinle paylaşalım ;

Yukarıdaki resimde gördüğünüz kare bir filme değil bir oyuna ait ! Gerçekten de gerçekçi ve güzel gözüküyor değil mi ? Arabanın yansıması, içerisinde bulunan pilotun ayrıntıları, arkada gözüken duvarın ve asfaltın gerçekçiliği muzzam. Yalnızca arabanın boyası bana biraz gerçekçi gelmedi yani arabanın görüntüsü çok az daha gerçekçi olabilse idi daha iyi olabilirmiş.Yukarıdaki görselde pist görünütüsüne ait. Bu görüntü bana Real Racing 3’ü hatırlattı sanki aynı motor ile yapılmış gibi gözükmüyor mu?

Ve geldik en gerçekçi oyun görseline; Yukarıdaki resimde yine aynı oyuna ait ve yayınlanan bu resim gerçekten de oyundan bir kare ise bizi çok çok gerçekçi grafiklere sahip bir oyun bekliyor. Gerçekten de oyuna aitse dememin sebebi bazen oyun yapımcıları oyunun orjinal görsellerini iyileştirip yayınlıyorlar. Ancak eğer orjinal görüntüsü bu şekildeyse oyun dünyası ile gerçekçiliği ayırt etmek artık eskisine göre çok daha fazla zor olacak.

 

CEVAP VER