‘ya olan ilginin azalması üzerine yapımcı firmanın oyunu oynayanların inanamayacakları derecede yeni özelliklerle birlikte yepyeni mekanikler ekleniyor. Eğer oyuna geri dönmeyi düşünüyorsanız, kesinlikle dönmelisiniz.

Pokemon GO‘ya şimdiye kadar lafı bile edilmemiş bir takas sistemi, yepyeni görülmemiş pokemonlar ekleniyor. Üstelik bunlar sadece yeni özelliklerden bazıları..

Niantic Games’in bir anda milyonları oyuna akın ettiren Pokemon GO‘ya olan ilgi azalmasına kayıtsız kalması beklenmiyordu. Pokemon GO için bu kez devasa bir geliyor. Yeni gelen özellikler ve içerikler oyunu baştan sona değiştirebilecek.

Oyuna yeni gelen özelliklerden en dikkat çekeni ise oyuncuların birbiri ile gerçek zamanlı olarak savaşabilmesi olacak. Böylelikle GYM’yi almak istediğimizde veya savaşmak istediğimizde gereksiz oyunla yaptığımız savaşlar geride kalacak.

Bir devasa yenilik ise çizgi filmden aşina olduğumuz pokemonları bulmuş ve artık sürekli aynı pokemonun çıkmasından sıkıldıysanız, yeni gelecek güncelleme ile 100 yeni cep canavarının geldiğini duyurmamız gerekli.. Böylelikle ‘iniz inanılmaz ölçütte genişleyecek.

pokemon-go

Bunun yanı sıra bildiğimiz Pokemon yumurtaları yerine artık lar gelecek. Bunlar ise herkesin bildiği Pikachu (bebek haliyle Pichu) Clefairy (bebek haliyle Cleffa) ve Marmar (bebek haliyle Magby) olacak.

Tabii ki gelen bu güncelleme sebepsiz değil. Pokemon GO tatil döneminde çıkışını yaparak neredeyse her telefon kullanan insanın telefonlarında yer etmişti. Niantic ise Aralık ayında böyle bir güncelleme yaparak sömestr tatiline yakın bir dönemde tekrar oyuncuları oyuna kazandırmayı hedefliyor.

CEVAP VER