sahiplerine özel olarak YouTube uygulaması özelliği geliyor !

VR, özellikle oyun dünyasında çok büyük bir devrim ortaya koymayı başarıyor. Ancak bu devrim sadece oyun dünyası ile sınırlı değil. Aynı zamanda ünlü video platformları da kendilerini VR ile uyumlu hale getirmeye çalışmaktalar. Özellikle YouTube üzerinde VR cihazlarına karşı hassasiyet daha da artmış durumda ve bu önümüzdeki süreçte katlanarak devam edecek.

Bilindiği üzere Playstation VR yakın bir zamanda ülkemizde de satışa sunulmaya başlanacak. Ve buna çok az kalmışken Playstation VR ile ilgili elimize ulaşan yeni bir haber Playstation VR satın almayı düşünenlerin iştahını daha da kabartacak; Elimize ulaşan bilgilere göre Playstation VR sahipleri, YouTube uygulamalarında önemli ayrıcalıklar elde edecek. Peki bu nasıl olacak?

lalalalal

Playstation VR sahipleri, YouTube uygulamasına bağlandıklarında videoları iki boyutlu izlemeyebilecekler. 360 derece olarak sanal gerçeklik gözlüklerini kullanarak YouTube videolarını izleyebilecekler. Bu özellikle PC platformuna karşı çok önemli bir şey çünkü günümüzde hemen hemen herkes YouTube kullanıyor. Ve şuan da videolar genellikle iki boyutlu ancak VR destekli videoların önümüzdeki süreçte sayısı oldukça artacak. Özellikle ünlü fenomenlerin videoları VR hususuna daha aşina olacak. Haliyle, PC’ye karşı Playstation VR bu anlamda büyük bir ayrıcalık elde ediyor.

AÇIKLAMA RESMİ TWİTTER HESABINDAN PAYLAŞILDI

Playstation VR’ın YouTube videolarında da kullanılacağına yönelik açıklama Playstation resmi Twitter hesabı aracılığıyla yapıldı.

CEVAP VER