Game Boy’ların ve Playstation 1’lerin yanı sıra atari oyunları da 90’lı yıllarda cirit atıyordu. O zamanlar düşük kalite ve oyunlardaki mantık hataları şimdilerde olduğu gibi hiç dikkatimi çekmezdi. Bu kötü görünümlü oyunlar bizlere inanılmaz derecede zevk verir ve yüklemesi ne kadar güç olsa da uğraşıp uğraşıp yüklerdik.

1- 

Eveet, Pokemon’un ilk versiyonu ve Game Boy! Pokemon’un ilk versiyonu 1996 yılında Japonya’da yayınlanmıştı ve o zamanlar Game Boy çok meşhurdu. Tabii ki o dönemde bu oyunu Game Boy konsollar üzerinden oynadık.

2-

Bu oyunu oynamayan var mı? Crash Bandicoot.. Playstation 1’i temsil eden oyun olarak hafızalara çoktan kazındı. Bu sene içerisinde Playstation 4 için hazırlanan versiyonu da yayında olacak, aman kaçırmayın!

3-

Hatırlar mıyız Lara Croft 5 pikseldi ama o zaman bile seksiydi.. O oyun Playstation 1’de yayın hayatına başlamıştı ve 20 yılı deviren oyunlar arasında yerini aldı.

supermario64

4-

İlk defa N64 konsollarda oynama fırsatını bulduğumuz Super Mario da 20 yılı çoktan aştı..

5- 

Yıl olmuş 2017 ve ben bu oyunda stres attığım kadar hiçbir oyunda atmadım efenim. GTA V’den bu kadar zevk alamıyorum yahu.. Yıllar önceydi, çokta güzeldi şimdi düşününce..

6- 

İlk defa N64 konsollarda oynadığımız bu oyun çok eğlenceli değil miydi? Eğlencenin yanı sıra bir rahatlık hissi de veriyordu bana..

CEVAP VER