Playstation Plus’ın önümüzdeki ay sunacağı bedava oyunların listesi belli oldu. Listede popüler bazı yapımlar da yer alıyor.

Günümüzün ünlü oyun konsollarından Playstation, Playstation Plus ücretsiz oyunlar ile ilgili etkinliğinde yeni kaliteli bazı oyunları sunuyor. Ağustos ayında da sunulacak bedava oyunlara yenileri eklendi. Böylelikle liste ciddi anlamda kabardı diyebiliriz.

PLAYSTATİON PLUS AĞUSTOS AYINDA SUNULACAK OYUNLAR

1-Level 22

2-AC Freedom Cry

3-Just Cause 3

4-Downwell

5-Snakeball

6-Super Motherload

 

Bu oyunlardan kuşkusuz en fazla dikkat çeken iki yapım AC Freedom Cry ve Just Cause  3. Just Cause 3 sunduğu özgür açık dünya ile ve kaliteli aksiyon sahneleri ile oldukça dikkat çeken, güçlü bir yapım. Aynı zamanda AC Freedom Cry oyunu da aynı şekilde son derece iddialı. Assassin’s Creed Freedom Cry oyunu esasen Assassin’s Creed Black Flag isimli oyunun bir genişleme paketidir ve bu oyunda Assassin’s Creed Black Flag oyunundaki ana karakteri değil de yanındaki ikinci kaptanı yönetiyoruz. İkinci kaptan hatırlayacağınız üzere Kenway’in önemli adamlarından biriydi. İşte Assassin’s Creed Freedom Cry oyununda bu ismin hayat hikayesine odaklanacağız. Genel olarak listeye şöyle bir baktığımızda bu iki güzel oyunun bile bulunması Ağustos ayı için Playstation Plus’ın beklentileri karşıladığını gösteriyor.

Fotorealistik Oyun Grafikleri Gerçek Mi Oluyor?

CEVAP VER