Uzakdoğulu oyun yapımcısı KONAMI, önümüzdeki hafta ’ye üçüncü veri paketinin geleceğini resmen doğruladı.

Neler değişiyor?

Yayınlanması beklenen bu veri paketiyle birlikte yeni yüzler, efsane haline gelen oyuncular ve çok daha fazlası tüm platformlardaki oyuncuların beğenisine sunulacak. 100’den fazla futbolcunun modellemesi görsel olarak çok daha iyi bir seviyeye yükseltilecek. Buna ek olarak efsaneleşen bazı oyuncular (Ronaldo, Messi, Suarez vs.) daha detaylı modellenecek.

Muhteşem yenilikler oyuncularla bir araya gelmeye hazırlanıyor

Borussia Dortmund takımının 1975-2012 tarihleri arasında kullandığı klasik hale gelen sekiz farklı forma modeli de PES 2017’deki yerini alacak. Nike, Adidas ve Puma markaları tarafından geliştirilen yeni ayakkabı modelleri de futbolcular tarafından tercih edilebilecek. PES 2017’nin deneme sürümünü kullanan oyuncular da myClub özelliğinden faydalanmaya başlayacak.

DP3LFC

myClub bugüne kadar PES 2017’nin ücretsiz sürümünde oynanamıyordu. KONAMI’den yapılan açıklamada alınan radikal bir değişiklik kararıyla birlikte oyuncular artık kendi küçük takımlarını oluşturup mücadele etmeye başlayacakları duyuruldu. Oyun içinde belli görevleri yerine getirdikten sonra kazanılan puanlarla yeni oyuncu transferlerini gerçekleştirebilmek de mümkün olacak. Kozmetik iyileştirmelerin yanı sıra oyun akışında yapılan bu değişiklik oyuncular tarafından çoğunlukla olumlu yönde karşılandı.

Ne zaman yayınlanacak?

PES 2017’nin üçüncü takvim yaprakları 9 Şubat tarihini gösterdiğinde PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One ve Steam oyuncuları tarafından indirilebilir hale gelecek. Güncellemenin ücretsiz olması bekleniyor.

CEVAP VER