Merhabalar öncelikle, nın çözümü ile yazımıza başlayalım. Bu hatanın ortaya çıkma sebebi, Steam başlatılırken Hi-rez Studios adlı programın eksik veya hatalı bir şekilde yüklenmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Bunun çözümü olarak Hi-rez Studios programını tekrar kurmanız gerekmektedir. Bu programın kurulum dosyasını bulmak için ise \steamapps\common\Paladins\Binaries\Redist yolunu kullanabilirsiniz. Redist isimli klasörün içinde 120mb (şuanki tarihte) olarak gösterilen InstallHirezService.exe dosyasını çift tıklayarak, baştan kurulumunu yapabilirsiniz. Kurulumu tamamladıktan sonra oyuna tekrar girebilir ve sorun ile karşılaşmadan oyunu oynayabilirsiniz.

nın çözümüne bakarsak, bu sorun Paladins oyununda çoğu oyuncunun karşılaştığı bir sorun olarak öne çıkmaktadır. Bu hata için Launcher’i kapatıp tekrar açabilirsiniz. Eğer bu çözüm işe yaramıyorsa Paladins oyununun ikonuna sağ tıklayarak dosya konumunu açıp HiRezGamesDiagAndSupports.exe adlı uygulamaya çift tıklayın. Bu sayfada update bilgileri gelecek. Tarihi doğrulayıp uygulamayı kapatın. Bu aşamalardan sonra oyuna rahatlıkla hiçbir hata almadan girebileceksiniz.

paladins-2

Son olarak Launcher’in donma yani %99 veya %100’de kalma hatasını çözüme kavuşturalım. Öncelikle Launcher’i kapatın ve Paladins oyununun simgesine sağ tıklayarak dosya konumunu açın. Burada HiRezGamesDiagAndSupports.exe adlı uygulamayı açın ve açılan pencerede Check Update tuşunu tıklayın. Bu işlemlerden sonra uygulamayı kapatıp tekrar giriş yaparsanız, sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz.

CEVAP VER