un neredeyse tamamını oradan oraya koşturmakla kısıtlı zaman içerisinde geçirdiğimiz, birbirinden gerilim dolu 5 oyunu listeliyoruz:

Silent Hill : The Room

Konamı tarafından geliştirilen bir gerilim oyunu olan Silent Hill : The Room, bir sabah uyandığınızda binada hapsolmanızı ve ardından çeşitli korku dolu maceralar yaşamanızı konu ediniyor.

Alone In The Dark

Oyunda, yönettiğimiz karakteri Perili Köşk’ten sağsalim çıkarmamız gerekiyor. Ancak bu hiç de kolay olmayacak çünkü oyunda durup nefes almak dahi çok zor.

hayatta

Resident Evil 

Resident Evil serisine böyle bir listede yer vermemek olmazdı. Resident Evil, gerilim – korku denince akla gelen en iyi oyunlardan, Resident Evil oyununda oradan oraya koşuşturup canımızı kurtarmak için var gücümüzle çabalıyoruz. Bu arada oyunun şuan da yeni versiyonu olan Resident Evil 7 çıktı ve oldukça fazla ilgi görüyor.

Saw : The Video Game

Bu oyun isminden de anlaşılabileceği üzere ünlü Testere filminin oyun versiyonudur. Saw : The Video Game oyunu, Testere serisinin birinci filmi ile ikinci filmi arasında kurgulanmış olan, gerilim ve korku dolu anlar yaşayabileceğiniz bir yapımdır.

Escape From Monster Manor

Birinci şahıs kamera açısı ile oynayabildiğimiz Escape From Monster Manor, Perili Köşk’te hapis kalan oyun karakterimizi felaketlerden korumak amacıyla oynadığımız bir oyun. Devasa yaratıklar, hayaletlerden kaçmaya çalıştığımız oyun oldukça eski ve bir o kadar da efsanevi bir yapım olarak kaldı.

CEVAP VER