2014 yılında çıkardığı oyunuyla kısa sürede milyonları bağımlı haline getiren oyun yapımcısı Dong Nguyen bu sefer yeni bir oyunla geri döndü:  Challenges!

Daha önceki oyunlarında olduğu gibi Ninja Spinki Challenges oyununda da 8 bitlik bir grafik temasını tercih eden ünlü yapımcı, en az Flappy Bird kadar bağımlılık yapıcı bir yapıma daha imza atmış oldu.

Oyunun konusu ne?

Ninja Spinki Challenges oyunu aslında 6 minik oyundan oluşuyor. Sevimli bir ninja karakterinin kediciklere ve meyvelere karşı savaşmasına tanıklık ediyoruz. Bazen üzerinize doğru gelen kedi kafalarında kaçınmanız, bazen de elinizdeki ninja yıldızlarını bu kedi kafalarının üzerine doğru fırlatmanız gerekiyor.

Oyunun bağımlılık yapan en önemli detayı, tıpkı Flappy Bird’de olduğu gibi parmağınızı hızlı kullanmaya dayalı olması. Üzerinize doğru gelen toplardan ve kedi kafalarından ekrana seri bir şekilde dokunarak kurtulabiliyorsunuz. Üstelik bunu yaparken sürekli azalan zamana karşı da yarışmanız gerekiyor.

Ücretsiz yayınlandı

Hem iOS, hem de Android platform için yayınlanan Ninja Spinki Challenges’in bir de sonsuz modu var ki akıllara zarar. İsminden de anlaşılacağı üzere bir türlü bitmeyen bu maceraya katıldığınızda zamanın nasıp akıp geçtiğini fark etmiyorsunuz bile.

Aslen Vietnamlı olan Nguyen’in Gears isimli oyun stüdyosu ve Japonyalı oyun yapımcısı Obokaidem tarafından geliştirilen bu eğlenceli oyun ücretsiz olarak indirime açıldı. Fakat bölümler arasında geçiş yapmak için video izlemek zorunda kalabiliyorsunuz. Ki oyun da gelirini bu yolla elde ediyor.

CEVAP VER