Darkorbit oyununun en hızlı gemisi olan Vengeance, vur-kaç özelliğine sahip bir gemidir. Düşmanı yıpratan yapısı ile oyunda yıllardır en çok tercih edilen gemi olma özelliğini korumayı başarmıştır. Ayrıca Goliath ile fazla bir vuruş farkının olmaması sebebiyle yeni çıkan tasarımları ile birlikte daha da fazla ilgi görmüştür.

vegalightning

İlk olarak Lightning yani Şimşek Vega tasarımını inceleyelim. Bu tasarımda sarı bir Vega bizi bekliyor. Bu tasarımın maliyeti ise 250.000 uridium. İlk yıllarda ticaretten alınamasa da 2014 yılından itibaren ticaretten de alınabilir duruma gelmiştir. Veganın kanatlarının daha geniş olması sebebiyle Vega gemilere daha güçlü bir görünüm kazandırmaktadır. Bu tasarım ile vuruş puanı %5 oranında artarken 5 saniye süreyle hızını da %30 arttırabilmektedir. Bu özellik ile ani hızlanmalar yaparak düşmandan rahat bir şekilde kaçabilirsiniz.

tasarımına baktığımızda metalik bir görünüme sahip olduğunu görebiliriz. Bu tasarımın maliyeti ise 100.000 uridium. Ticaretten de en üst teklif verilerek alınabilir. Genellikle yaratık kesilirken tercih edilen bir tasarımdır ve %10 daha fazla tecrübe puanı vermektedir.

tasarımı ise kırmızı siyah bir görünüme sahiptir. Bu tasarımın da değeri 100.000 uridumdur. Bunun yanı sıra yine diğer tasarımlar gibi ticaretten de alınabilmektedir. Bu tasarım da %10 daha fazla şeref puanı vermektedir.

ise mavimsi bir görünüme sahiptir ve bu tasarımın maliyeti 100.000 uridumdur. Yine ticaretten alınabilen bu tasarım %10 kalkan puanı arttırıcı özelliği ile genelde toplu savaşlarda tercih edilmektedir.

CEVAP VER