Oyun dünyası kuşkusuz çok gelişmiş bir dünya. Hemen hemen her kategoride bir oyun görüyoruz. Ancak bazı oyunların konuları o kadar enteresan ki hayretler içerisinde bırakıyor. Bu içeriğimizde, birbirinden tuhaf beş oyunu sizler için derledik ;

Octodad oyununda bir ahtapotu yönetiyoruz. Asıl ilginç yönüne daha gelmedim bile ; Oyunda ailemiz insan yani çocuklarımız ve eşimiz insan ancak biz ahtapotuz ve oyun boyunca ahtapot olduğumuzu eşimize ve çocuklarımıza çaktırmamaya çalışıyoruz. Sanırım kelimeler kifayetsiz kaldı değil mi ?

COCKROACH SİMULATOR

Cockroach Simulator oyununda bir hamamböceğini canlandırıyoruz. Aslında oyunda zaman zaman hamamböceğini öldüren insanı da canlandırmaktayız. Oyun bir odada geçiyor ve amacımız orada bulunan insandan yakamızı kurtarmak veya tam tersi ise hamamböceklerini öldürüp evimizi temizlemek.

GOAT SİMULATOR

Goat Simulator oyununda bir keçiyi yönetiyorsunuz. İlk olarak PC versiyonu çıkan oyunun şu günlerde Android versiyonu da var. Oyunda şehri ne kadar birbirine katarsanız o kadar fazla puan kazanıyorsunuz.

BATTLE CONSTRUCTION

Bu oyunda son derece ilginç bir başka yapım olarak karşımıza çıkıyor  ; İş makinelerini kullanarak rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Amaç rakip iş makinesini patlatmak ve sağ kalmak.

MUSCLE MARCH

Muscle March oyununda bir kutup ayısını canlandırıyorsunuz. İşin garip yanı kutup ayısı vücutçu yani vücut geliştirme sporu ile ilgilenmekte. Haliyle son derece enteresan bir oyun ortaya çıkıyor.

 

CEVAP VER