Oyun Dünyasının En İlginç En Komik Bugları

Oyun Dünyasının En İlginç En Komik Bugları

0
445
Oyun Dünyasının En İlginç En Komik Bugları

Oyun dünyası kuşkusuz çok büyük bir evren ve gelişen teknolojisi sayesinde oyun dünyası giderek daha kapsamlı, daha gelişmiş bir hale geliyor. Bu sayede buglar yani Türkçe karşılığını ifade edecek olursak oyun hataları bir hayli azaltıldı. Ancak yinede bazı oyunlarda hala pek çok bug söz konusu olabiliyor. Bu içeriğimizde ise sizlere gelmiş geçmiş en popüler oyunlarda rastlanan çok ilginç, bir o kadar da komik oyun buglarını sunuyoruz.

GTA 5

Yukarıda bulunan videoda gördüğünüz üzere GTA 5 oyununda sandalyeler birden iç içe giriyor ve bu ilginç bug oldukça komik görüntülere sahne oluyor. Asıl komik olan ise sandalyelerin iç içe girmelerinden çok o şekilde hareket etmeleri. Bi ilginç bug kendi kendine düzeliyor.

Counter Strike Global Offensive

Counter Strike Global Offensive oyununu sanırız bilmeyeniniz yoktur. Bu oyun çok popüler ve çok oynanan bir oyun olmasına rağmen bazen verdiği ilginç oyun hataları ile dikkat çekiyor. Yukarıda paylaştığımız videoda oldukça komik bir bug oyuncu tarafından yakalanmış ve kaydedilmiş.

Assasin’s Creed

Bu videoda ise görüldüğü üzere kahramanımız bir sandalın üzerine atladığında sandaldaki kişi korkup suya atlıyor ancak birden ortadan kayboluyor. Bu ilginç mantık hatası Assasin’s Creed 2 versiyonuna ait.

Mafia 3

Yukarıda Mafia 3 oyunu ile ilgili pek çok ilginç bugun derleme videosunu paylaştık. Açıkçası görüntüler karşısında söyleyenecek pek de söz yok :).

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY