Geçtiğimiz yılın Aralık ayı, Google Play Store’da yeni yayına giren oyunlar açısından gayet verimli geçti. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz birçok Android oyunu mağazadaki yerini alırken, bu yapımların çoğunlukla strateji ve kendi dünyanızı inşa etme üzerine odaklı olması dikkat çekti. Simülasyon ağırlıklı bu oyunları Android işletim sistemine sahip telefonunuza hemen indirmeye başlayabilirsiniz.

Dawn of Titans

Görsel açıdan sergilediği üstün performansla 2016’nın en dikkat çeken oyunları arasına giren Dawn of Titans, kendi krallığınızı oluşturup dilediğiniz gibi hüküm sürmenizi sağlıyor. Kurduğunuz krallığı yönetmek için ittifakla oluşturmak, asker çıkarmak için binalar inşa etmek ve elinizdeki kaynakları dikkatlice harcamanız gerekiyor.

İndirmek için tıklayınız.

Hot Wheels: Race Off

Hot Wheels’in sıradışı tasarımlara sahip oyuncak araba evreni çocukluğunuzdan beri dikkatinizi çekiyorsa bu oyun tam size göre. 20’den fazla araba ve 40 kadar yarış pistiyle akrobatik atlayışlar yapmaya hazırlanın.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Tap Titans 2

120 kadar canavar karakterinin bulunduğu Tap Titans 2, ilk oyunun çokça beğenilmesinin ardından Google Play Store’a eklendi. Sadece ekrana dokunarak kahramanımızın elindeki kılıcı canavarlara doğru savurmasını sağlamanız gerekiyor. Basit ama kesinlikle çok eğlenceli.

İndirmek için tıklayın.

Glitch Fixers: The Powerpuff Girls

Bir dönem çizgi filmleri yayınlanan Powerpuff Girls’in düşmanları yok etmesine yardımcı olmaya ne dersiniz? Ekranda beliren yön tuşlarının birebir aynısına dokunarak kızların mücadele etmesini sağlayın.

İndirmek için tıklayınız.

CEVAP VER