Son dönemde hayli revaç bulan ve çok oyunculu FPS oyunları arasında kendine has bir yer edinmeyi başaran , ülkemizde de hatırı sayılır miktarda oyuncuya eğlenceli vakit geçirme fırsatı sunuyor. Özellikle CS:GO‘daki gibi her şeyin paraya döküldüğü bir anlayışın olmadığı oyun kurgusu çok beğenildiği için Overwatch tercih sebebi haline geliyor. Öte yandan sürekli açıklara karşı güncellenmesi ve yeni karakterlerle içeriğin zenginleştirilmesi de cabası.

ile tanışmaya hazır mısınız?

Oynanabilir test sürecine dahil edildikten sonra nihayet tüm oyuncuların kullanımına hazırlanan Orisa isimli yeni bir karakter 21 Mart tarihinde Xbox One, PS4 ve PC platformları için Overwatch‘e eklenecek. Oldukça eğlenceli ve sıradışı bir karakter olan Orisa, tank olarak da adlandırılan sınıfa mensup.

Supercharger isimli bir özel yeteneğe de sahip olan Orisa, görüş alanındaki tüm düşman karakterlerine hasar verebiliyor. Oldukça uzun bir mesafeden herkesi etkilemeyi başaran karakter aynı zamanda düşman kahramanlarının yavaş hareket etmesini de sağlayabiliyor. Blizzard‘a göre oyunda özel bir yer edinmeyi de başaracak. Oyuncuların Orisa ile ilgili ne tür geri dönüşler yapacağı da şimdiden merak konusu oldu.

Tanıtım videosu yayınlandı

Yukarıdan izleyebileceğiniz video, Orisa isimli bu yeni karakterin nasıl hazırlandığına dair önemli ipuçlarını barındırıyor. Oldukça yoğun bir grafik tasarım sürecinin ardından oyuna eklenen Orisa‘yla ilgili geliştirici ekibin yorumları da dikkatle dinlemeye değer.

CEVAP VER