Mass Effect Andromeda için artık son adımlar ! Mass Effect Andromeda oyunu ile ilgili taze gelişmeler yaşanıyor.

Bilindiği üzere Mass Effect Andromeda oyununun çıkmasına artık çok çok az bir süre kaldı. Elimize ulaşan bilgilere göre oyun inceleme editörleri tarafından incelemeler yapılmaya başlandı. Yani çok kısa bir süre zarfında Mass Effect Andromeda oyununa dair detaylı inceleme yazılarını ve puanlarını görebileceğiz.

Mass Effect Andromeda, yeni teknoloji grafik motoru sayesinde adeta fark yaratacak. Bunu aşağıdaki görselden de anlayabilirsiniz. Oldukça gerçekçi duruyor değil mi?

Mass Effect Andromeda oyunu ile ilgili gelen tek sızıntı incelemelerin yapıldığı değil. Aynı zamanda Twitter platformunda oyunu üreten yetkili tüzel kişiliğin paylaştığına göre bazı ipuçlarına ulaşıldı. Mass Effect Andromeda oyununun konsola daha fazla ağırlık verecek bir oyun olduğu biliniyordu ve bu yüzden optimizasyon sorunları ile karşılaşılıp karşılaşılmayacağı büyük bir merak konusuydu. Bu doğrultuda elimize ulaşan bilgilere göre Mass Effect Andromeda oyununda herhangi bir optimizasyon problemi bulunmuyor. Yani oyuncular PC platformunda da oyunun keyfini rahatlıkla sürebilecekler. Yapılan açıklamaya göre oyun Playstation’dan devşirme de olmayacak. Zaten X86 mimarisinin ardından artık konsollardan PC’ye port etme olayının neredeyse sona erdiğini söyleyebilirim. Artık tam tersi x86 mimarisi sayesinde PC’den konsollara port etme durumu söz konusu oldu.

 

CEVAP VER