Oyunseverler için Black Friday yani Kara Cuma adı verilen indirim etkinliği Steam’dan sonra ‘de de başladı. Biz de bu en avantajlı oyunları sizler için derledik.

Yaklaşık bir hafta sürecek etkinlik rüzgarı hız kesmeden devam ediyor. Sadece oyunda değil, her sektörde gerçekleşen bu indirim tufanı son olarak oyun sektörüne de uğradı.

Dün sabah bir güncelleme alan Origin, saatler sonra Kara Cuma yani Black Friday indirimini de uygulamadı. Bu indirim uygulanan oyunlar da büyük kampanyalar bulunuyor.

blackfridayorigin

İndirim sayfasına girdiğimiz zaman en dikkat çeken yapım Titanfall 2 oluyor. Titanfall 2’de tam yüzde 33’lük bir indirim söz konusu! Üstelik bu kadar da değil, ürünü alırken “titan20” adlı kodu girdiğiniz zaman ekstra bir indirim uygulanıyor 116 lira gibi oyunun normal fiyatının çok altında bir fiyatla oyunu satın alabiliyorsunuz.

Titanfall 2’nin dışında yine yeni yapımlardan biri olan ve içinde Çanakkale Cephesi’nin de bulunduğu Battlefield 1 adlı 1. Dünya Savaşı’nı konu alan oyun ortaya çıkıyor. Bu oyun içinde en büyük indirimlerden biri olan %33’lük indirim sağlanmış durumda. Bu indirimle şuan mağazadaki fiyatı 143 liraya düştü oyunun.. Ayrıca üçüncü kişiler tarafından hemen hemen bu fiyata satılan oyunu araya başka bir komisyoncu eklemeden şu sıralar Origin‘den avantajlı bir şekilde alabilirsiniz.

Bu sene yaptığı indirimlerle oyuncuları şaşırtan EA, FIFA 17’yi de 129 liraya düşürdü. Denemek isteyenler için FIFA 17, 27 Kasım’a kadar ücretsiz!

CEVAP VER