Televizyon karşısında yeteri kadar oynadıktan sonra yuvasından çıkarıp elinizde de taşıyabileceğiniz sıra dışı bir oyun konsolu olan , bu muhteşem özelliğiyle bugüne kadar üretilen tüm modeller arasından sıyrılmayı başarıyor. Yanınızda taşıyabileceğiniz ve mobil oyun deneyimini sonuna kadar tadabileceğiniz bu cihazın önümüzdeki yıl Mart ayında tanıtılması bekleniyor.

Her geçen gün hakkında daha fazla bilgiye sahip olmaya başladığımız Switch için yeni oyunlar doğrulanırken, ilk kez Switch’e özel üretilen aksesuarlar da görücüye çıktı. Wccftech isimli sitede yer alan habere göre ilk kez Switch için hazırlanan aksesuar ürünleri EB Games şirketinin web sitesinde satışa sunuldu.

switch-case-2-640x333

“Başlangıç paketi” olarak adlandırılan bu ürün paketinde çeşitli aksesuarlar yer alıyor. Bir adet USB-C tipi şarj cihazının bulunduğu pakette Nintendo Switch’i rahatlıkla taşımanız için şık da bir kap yerleştirilmiş. Şarj cihazının USB-C tipinde olması, Switch’in bu yeni teknolojiyi barındıracağı anlamına geliyor. Yeni dizüstü bilgisayar ve tabletlerde USB-C çıkışının yer aldığı hesaba katılırsa, Switch’te de bu çıkışın tercih edilmesi oldukça güzel.

Başlangıç paketinde yer alan kabın içinde bir de oyun kartuşları için hazneler oluşturulmuş. Ekranın tam üzerine gelen alanda mikrofiber bir bezin bulunması, Switch’in dokunmatik ekranını korumak için tasarlanmış gibi duruyor. Bu durum da Switch’te dokunmatik ekranın kullanılacağı iddialarını güçlendiriyor. Kulaklığın da yer aldığı başlangıç paketinin ne kadar satıldığı ise merak konusu oldu.

CEVAP VER