NIS America isimli yapımcı firma, için Complete oyununun ne zaman satışa çıkacağını resmen duyurdu. Buna göre Switch sahibi oyuncular, Disgaea 5 Complete‘i 26 Mayıs tarihinde kütüphanelerine ekleyebilecekler. Oyun hem mağazalarda fiziksel olarak, hem de Switch üzerinden sanal olarak satılacak.

Kaliteli bir strateji rol yapma oyunu olan Disgaea 5 Complete, sahip olduğu gelişmiş oyun dinamikleri sayesinde ödülleri toplamayı başaran bir yapımdır. Yüzlerce saat oynayabileceğiniz oyun ilk kez taşınabilir bir konsola (Switch) geliyor. Toplam 8 farklı bonus senaryoya da ev sahipliği yapan Disgaea 5 Complete‘de oyuncuların çok sevdiği 4 karakter de yerini alacak. İlk olarak PlayStation 4 için çıkan Disgaea 5: Alliance of Vengeance DLC’sinde karşımıza çıkan 3 karakter sınıfı da Disgaea 5 Complete‘de mevcut bulunacak.

Switch için hazırlanan Disgaea 5 Complete‘in videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun diğer özellikleri ise şu şekilde sıralandı:

Gerçek Disgaea 5 deneyimi: 8 bonus senaryoyla birlikte Disgaea 5 hikayesinin tadını çıkarın. Önceki Disgaea serilerinden 4 karakter, 3 yeni karakter sınıfı da cabası.

Efsane RPG serisi yeniden doğdu: 9999 levele kadar yükselebilmenizi sağlayan en gelişmiş RPG oyun dinamiği.

Yüzlerce saatlik içerik: Disgaea geleneğini takip eden Disgaea 5 Complete, oyunculara yüzlerce saat sürecek stratejik içerikleri sunuyor.

Yukarıda yer alan maddelere ek olarak sıralanan daha birçok güzellik, Disgaea 5 Complete’de oyuncuları bekliyor olacak. Peki siz bu oyunu Nintendo Switch’le birlikte satın almayı düşünüyor musunuz?

CEVAP VER