Bağımsız oyun stüdyosu Infinite Fall, geliştirdiği isimli korku oyunu için Kickstarter‘da fon toplamaya başlamıştı. 7 bin 372 destekçiden toplam 209 bin 375 dolar fon toplamayı başaran stüdyo, yine Kickstarter‘da yaptığı bir duyuruyla oyunun 10 Ocak olarak belirtilen çıkış tarihinde yayınlanamayacağını duyurdu.

Oyunu geliştiren ekip, destekçilerine yaptıkları duyuruda şu mesajı yazdı:

Ön göremediğimiz bazı son dakika gelişmeleri meydana geldi ve Night in the Woods’un çıkış tarihini birkaç hafta ileriye atmak zorunda kaldı. Ancak tüm bunlar olağan şeyler, biz hiçbir yere kaybolmuş değiliz. Oldukça büyük ve kaliteli bir yapımı hayata geçirmeye çalışan küçük bir takımız. Tüm platformlarda çalışması için bir oyun hazırlamak gerçekten büyük bir emek istiyor. Şuan net bir belirlemek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz, ancak Şubat ayının ilk haftaları gibi oyunu yayınlayacağımızı da tahmin ediyoruz.

Şuanda Night in the Woods oyununu ön sipariş yoluyla satın alabilmeniz mümkün.

119a255e641c383fe5ec63fdb6b14762_original

Night In The Woods, hikaye anlatımına sahip olan 2D bir macera ve keşif oyunu. Bölümde ilerlerken keşfedeceğiniz gizli yerler ve karakterler var. Koşma ve zıplama gibi hareketler yaparak karakteri Possum Springs isimli şehirde gezdiriyor ve bölüm sonuna ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Tabii bunları yaparken aniden karşınıza çıkan hayvanlar korkudan neye uğradığınızı şaşırmanıza yol açabiliyor. Kendine özgü grafikleri ve çizgi film gibi duran karakter modellemeleriyle Night In The Woods ilginç bir oyuna benziyor.

CEVAP VER