NBA Live 18 oyunu ile ilgili EA Games tarafından sürpriz bir video yayınlandı.

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan EA Games, bildiğiniz gibi uzun yıllardır basketbol alanında NBA Live serisi ile karşımıza çıkıyor. NBA Live serisi ile ilgili son olarak NBA Live 18’i hazırlayan EA Games’in artık bu oyunu da bizlere sunmasına çok kısa bir süre kaldı.

Oyun ile ilgili yayınlanan resmi yeni oynanış videosunda bir sürprize yer verildi.

Kadın Basketbolcular Da Oyuna Eklendi

EA Games, NBA Live 18 oyununa kadın basketbolcuları da eklediğine dair bir video paylaştı. Söz konusu video kadın NBA basketbol takımlarının oyun içi görüntülerine dair… Hatırlarsanız EA Games benzer bir hamleyi de FIFA serisinde yapmış, kadın futbolculara FIFA 16 oyununda yer vermişti. Bu hamlesi ile epey dikkat çeken EA Games, şimdi de aynı şeyi basketbol serisi olan NBA Live’da yapıyor.

İşin ilginç tarafı ise FIFA 16 oyununa eklenen kadın futbolculara ilgi çok azdı ancak buna rağmen EA Games kadınlara oyunlarda daha fazla yer vermeyi kafasına koymuş gözüküyor.

NBA Live 18 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

NBA Live 18 basketbol oyunu 29 Eylül 2017 tarihinden itibaren raflarda yerini alacak. Oyun PC için çıkmayıp iki konsol XBOX ve PlayStation için çıkışını gerçekleştirecek.

NBA Live’ın son haline ilişkin yayınlanan oynanış videosunu hemen aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Hellblade Oynanış Videosu Yayınlandı

CEVAP VER