Hellblade oyunu ile ilgili artık çıkmasına günler kala resmi bir oynanış videosu daha yayınlandı. 

Playstation 4 Pro platformuna çıkacak olan ve artık çıkışına çok az bir zaman kalan Hellblade oyununun oynanış görüntülerini içeren bir video yayınlandı.  Daha önce pek çok başarılı proje ile karşımıza çıkan ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ninja Theory, yeni oyunu Hellblade ile de son derece iddialı.

Oynanış Videosu Çok Konuşuluyor

Oyunun yayınlanan yeni oynanış videosu epey konuşuluyor çünkü gerçekten de çok iyi bir işe imza atılmış. Eğer görüntülerle bir oynama yapılmadı ise oyunun epey gerçekçi gözüktüğünü söyleyebiliriz.

Farklı Bir Atmosfer Sizi Bekliyor

Yayınlanan videoda özellikle atmosfer epey dikkat çekiyor. Oyunun sahip olduğu farklı ve güçlü atmosfer adeta tüyler ürpertiyor. Playstation 4 Pro sahipleri bu güçlü atmosferi çok iyi bir şekilde hissedebilecekler çünkü oyun 60 FPS’de çok yüksek çözünürlüklerde sorunsuzca oynanabilecek. Tabii en azından bize vaadedilen şey bu yönde. Eğer oyunun muazzam görüntülerine bir bakmak isterseniz YouTube üzerinden yayınlanan resmi tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun çıkış tarihi olarak 8 Ağustos gösteriliyor. 8 Ağustos 2017’de oyun resmen raflarda yerini alacak. Oyunun fiyatı ise Steam’de sadece 49 TL olacak. Genellikle bu tarz oyunları 200 TL gibi fiyatlara satılırken görürüz. Bu anlamda Hellblade yapımı dikkatleri üzerine çekecek.

Playstation Platformunda Sürpriz Zam!

1 YORUM

CEVAP VER