Spore oyununda diğer canlılar ile etkileşiminiz çok önemli. İşte bu yazımızda dans ve şarkı konusunda size bir rehber hazırladık.

Spore oyununda diğer canlıları etkileyip yanınıza çektiğinizde DNA puanı kazanmanızın yanı sıra pek çok yeni item de sizin oluyor. Bu yüzden diğer canlıları etkilemeniz çok önemli. Ancak tabii diğer canlıları etkileyebilmek öyle pek de kolay değil. Bunun için belli bir aşamaya gelmeniz gerekebilir.

Spore Dans ve Şarkı Taktikleri

Öncelikle oyunda dans ve şarkı ile karşınızdakini etkileyebilmeniz için dansınız veya müziğiniz belli bir seviyede olmalı. Şarkı söylerken örneğin şarkınız seviye 2’de ise karşı tarafı daha çabuk etkilersiniz. Oyunun ilk aşamalarında şarkı ve dans seviyeleriniz muhtemelen ya 1 yada 2’dir. Ancak yine de bazı türleri etkileyebilirsiniz. Seviye olarak düşük olan yani güç olarak biraz zayıf kalmış kabileleri etkilemeniz çok kolay. Bunun için yanlarına gidip iletişim balonunu çalıştırdıktan sonra müzik ve dans butonlarına tıklayın. Bazen dans bir kabilenin daha çok hoşuna gidebilirken bazı kabilelerin de şarkı daha çok hoşuna gider. Bu yüzden deneme yanılma yöntemiyle iletişimi kurabilirsiniz. Kuracağınız her bir iletişimde o iletişimin zorluğuna göre DNA puanı kazanacaksınız ve tabii bu puanlar size item olarak geri döneceğinden çok daha iddialı bir hale geleceksiniz. Bol şanslar.

Spore Oynanış Taktikleri İlk Çağ Başlangıç Rehberi

CEVAP VER