Playstation Plus hizmeti zamlandı. Playstation Plus abonelik ücretlerinin yükseltildiği öğrenildi.

Playstation bildiğiniz gibi şuan da günümüzün en popüler oyun konsollarından biri. Bir Sony hizmeti olan Playstation Plus abonelik servisi de oyuncuların epey dikkatini çekiyor. Özellikle her ay sunulan ücretsiz popüler bazı oyunlar ile Playstation Plus teknoloji haberlerinde de kendisine yer buluyordu. Ancak bu kez Playstation Plus farklı bir haber ile gündeme geldi.

PLAYSTATİON PLUS ÜCRETLERİ YÜKSELDİ

Ortaya çıkan bilgilere göre Playstation Plus abonelik ücretleri yaklaşık %20 oranında arttırıldı. 20 TL olan aylık artık 24 TL oldu.  Tabii üç aylık ve yıllık Playstation Plus aboneliklerinde de dolaylı olarak fiyat artışları mevcut. Üç aylık 58 TL iken 75 TL’ye yükseldi. Yıllık aboneliklerde ise yıllık ücret 150 TL iken artık 180 TL oldu.

Söz konusu fiyat artışının ne zamandan itibaren geçerli olduğu da açıklandı. Elimize ulaşan bilgilere göre zam 31 Ağustos 2017 tarihinden itibaren geçerli olacak. Şuan da Playstation Plus abonesiyseniz aynı fiyatla mevcut hizmetten belli bir süreye kadar yararlanmaya devam edeceksiniz. Yani örneğin üç aylık paket satın aldıysanız ve daha paketinizin süresinin bitmesine iki ay varsa o iki ayı yine aynı fiyatlandırmayla kullanacaksınız. Ancak 31 Ağustos sonrasında paket satın alacağınızda artık zamlı fiyatlar ile karşılaşacaksınız. Yani bu fiyat artışı geçmişe yürümüyor.

 Playstation Plus Ağustos Ayı Bedava Oyunlar Listesi

CEVAP VER