Naruto Online, çok yakında Türk hayranları ile buluşacak. Oyun Türkçe olarak oynanabilecek.

Naruto’nun oyunu tüm dünyada belli kitleler tarafından oldukça tutuluyor. Buna bizim ülkemiz de dahil. Türkiye’de Naruto Online’a karşı ciddi bir ilgi var ve bu yeni haber büyük bir kitleyi oldukça memnun edecek!

Daha önce Amerika ve Avrupa gibi ülkelere yayılan Naruto Online, çok yakın bir zamanda ülkemizde de Türkçe olarak oynanabilir olacak. Naruto’nun resmi oyunu pek çok fonksiyon içerecek. Tamamen Türkçe Naruto Online deneyimi önümüzdeki günlerde aktif edilecek.

Naruto Online Türkçe Dil Seçeneğiyle Ülkemizde Satışa Çıkarılacak

Oyunda farklı elementlerden birini temsil ediyorsunuz ve çeşitli görevleri yerine getiriyorsunuz. Toplam 170 ninjanın bulunduğu oyunda animeden tanıdığınız karakterler ile karşılaşmanız mümkün. Animenin oyun versiyonu olan bu proje dünyada 200 Milyon kopyadan fazla satmayı başardı.

Yapımın orjinali bildiğiniz gibi bir anime ve oyunda da hikaye anlamında animeye sadık kalınmış. Hikaye olarak toplam 8 bölümden oluşan oyun, bilindik mekanlarda geçmesiyle de dikkat çekiyor. Tek orjinal oyun olan Naruto Online, bu yanıyla da oyuncuların dikkatini çekti ve büyük beğeni kazandı.

Oyundaki seslendirme kadrosu bile animedeki seslendirme kadrosu ile aynı. Böylelikle oyuncular oyunu  oynarken yabancılık çekmiyorlar.

Hem tekli hem çoklu mod hem de büyük WorldBoss savaşları bulunan oyun böylelikle oyuncuların oynarken sıkılmamasını sağlıyor.

Şimdi sizleri oyunun yayımlanan videosu ile baş başa bırakalım;

Hunt Showdown Steam Erken Erişim İle Ortaya Çıkacak

CEVAP VER