Türk firması tarafından üretilen ve her kesimden büyük hayranlar toplamayı başaran herkesin duymuş olduğu ünlü RPG oyunu , için de geliyor! Bu oyun aynı zamanda bir Türk firmasının yapacağı ilk Playstation 4 oyunu olacak.

Türk oyun firması Talewords‘un dünyada büyük başarılar elde ettiği oyununun Playstation 4 için çıkış tarihini ve fiyatını duyurdu. Kendine özgü oyunu ve Orta Çağ teması ile neredeyse tüm oyunseverleri bağımlısı etmiş oyun, sadece Playstation 4 değil, Playstation platformunun sunduğu ilk Türk oyun olacak.

moun

Bunun yanı sıra Türk oyun firması Talewords‘un yaptığı açıklamaya göre oyun Playstation 4 için yayınlanacak ve çıkış tarihi için Kasım ayının içi denildi. Fiyatı da 59 lira gibi cuzi bir miktar olarak belirlenen oyun da Türkçe altyazı seçeneği de bulunacak. Bilgisayar için yayınlandığı vakitten bu yana sadece Steam üzerinden 6 milyon kere satıldığını da belirtelim.

Aynı zamanda Mount & Blade Warband, oyununu hem tek kişilik özel senaryo modu ile hem de çok oyunculu mod ile Playstation 4 üzerinden oynayabileceksiniz. İnternet üzerinden yani multiplayer desteğinde 32 oyuncuya kadar limit bulunduran oyun, oldukça gerçek bir savaş moduna sahip ve Orta Çağ’daki neredeyse her silahın çok gerçekçi özellikleri ile birlikte oyuna yansıtılmasına şahit oluyoruz.

Orta Çağ silahlarından kastımız ise; Kılıç, topuz, kalkan, mızrak, ok ve yay..

CEVAP VER