Mordheim: City of the Damned oyununa çıkarılan bir DLC olmakla birlikte 25 Ekim 2016’da piyasaya sürülen oyun 1 Kasım saat 20.00’a kadar %15 indirim ile 18 lira yerine 15 lira 30 kuruşa Steam’da yerini aldı. Tabii ki bu oyunu oynayabilmek için öncelikle Mordheim: City of the Damned oyununa sahip olmanız gerekiyor. Bu oyunun da yine yarın aynı saate kadar tam %66 indirim ile 70 lira yerine 23 lira 80 kuruşa düşürüldü ve bu oyun için gerçekten çok iyi bir indirim olduğunu söylemeliyim.

Bu DLC’yi incelemek gerekirse öncelikle oyunun hayranı olanlar için gelebilecek en iyi DLC paketlerinden biri olduğunu söylemeliyim. Ayrıca cadılar bayramına yakın zamanda çıkarılması, kutlayanlar için de hoş bir sürpriz olmuş gibi görünüyor.

mordheim-city-of-the-damned-undead

Oyunun diğer DLC’sini de satın almış biri olarak sırada ne var diye merak etmekten kendimi alamıyorum doğrusu. İngilizce’ye arayüz, seslendirme ve altyazılı tam destek sunan oyun aynı zamanda Fransızca, İtalya, Almanca, İspanyolca, Lehçe ve Rusça dilleri için de hem arayüz hem altyazı desteği sunmakta. Türkçe dil desteğinin olmadığı oyunda, tek ve çok oyunculu seçenekleri de bulunmakta.

Sistem gereksinimleri için Windows Vista ve ileriki sürümlerin tümünde 64 bit işletim sistemlerinde çalışabilen oyun, 4 GB gibi makul bir ram isteğinde bulunuyor bizlere.. Genel olarak oyunların ek paketleri olan DLC paketlerini satın almasam da güvenimi kazanmış bir oyun bu DLC ile bir kez daha güvenimi kazandı diyebilirim.

 

CEVAP VER