15 Kasım 2016’da piyasaya sürülen oyunda, Türkçe başta olmak üzere İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Arapça, Bulgarca, Çekçe, Danca, Flemenkçe, Fince, Yunanca, Macarca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rumence, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İsveççe, Tayca, Geleneksel Çince ve Ukraynaca dillerine destek sağlıyor. Böylesine geniş dil yelpazeli bir oyun olarak öncelikle avantaj ile oyun dünyasına adım atmış durumda.

Oyun önerebileceğim bir oyun. Harika diyebileceğimiz grafikler, anında işleyen kontroller, güzel olduğu kadar geçmek için efor harcamanız gerekecek seviyeler ve gerçekten güzel bir soundtracka sahip oyun da mükemmel zamanlamalar yapmalı ve o mükemmel reflekslerinizi sergilemesiniz. Eğer şöyle bir günü kurtarayım, oynayacak oyun olsun diyorsanız bu oyunu tavsiye etmiyorum. Her aşamayı geçmek için çabalamanız ve zaman harcamanız gerekiyor. Tüm çabalarınıza rağmen hızlı refleks vermelisiniz ki bölümleri geçebileseniz. Dilerseniz bu oyunu daha önce yapmadığım tarzda size sorular sorarak uygun olup olmadığını anlayalım.

mekazoo2

Platform oyunlarını sever misiniz?
Zorlu oyunları sever misiniz?
Hızlı, hassas kontrollerde yetenekli misiniz?
Grafiği güzel oyunları sever misiniz?
Yenilikçi oyun tarzı sizin için önemli midir?
Hayvanları sever misiniz?

Eğer yukarıdaki 6 sorudan en az 3 tanesine evet cevabı verdiyseniz bu oyun size iyi gidecek demem mümkün olacaktır. Bireysel düşüncem, bu kadar oyun oynamama rağmen oyunu yine de normalin üstünde zorlukta buluyorum ve bu bana keyif veriyor açıkçası. Oyunu tamamen bitirebileceğime de inanmıyorum çünkü bu gerçekten beceri gerektiriyor. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, tamamlayamadığım ilk oyun bu olacak sanırım.

CEVAP VER