18 Ağustos 2015’de piyasa sürülen oyun, geçtiğimiz haftalarda dil sayısını arttırarak tekrar oyun mağazalarında güncellendi. Eskiden sadece İngilizce’ye arayüz, seslendirme ve alt yazı desteği verilirken artık İngilizce’nin yanı sıra Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe ve Rusça için de arayüz ve alt yazı desteği mevcut. Ancak yeni gelen güncellemeye rağmen Türkçe dili oyuna eklenmedi.

Benim hesaplarıma göre oyunda bulunan 100 level adam akıllı oynanırsa yaklaşık olarak 6-7 saatte oyunu bitirmek mümkün. Yani çok uzun soluklu bir oyun olduğunu düşünmeyin. Oyun güzel bir gizem oyunu olarak karşımıza çıkıyor ve mizah seviyesi her ne kadar bizim ülkemizdeki kadar olmasa da oyunda yüksek tutulmaya çalışılmış. Sırıtarak oynadığınız nadir oyunlardan biri olabilir. Görseller gayet hoş, muhteşem diyemesek de muhteşemin bir tık altı diyebiliriz. Müzikte güzel ancak bazen kulak zarlarınızı eritecek seviyede yükselebiliyor, nasıl bu kadar yükselebiliyor anlayamadım doğrusu.

volume-2

Kulaklığımdan en yüksek ses alabildiğim oyun oldu kendileri ve bu konuda adını köşeye bir yere yazacağım. Oyundaki kontroller pek de klavye için tasarlanmamış, daha çok konsol oyuncuları için düşünülmüş ve alışması oldukça uzun sürüyor. Oyunun ayarlarında bir kısıtlanma uygulanmış. Örneğin oyunu tam olarak oynayabilmeniz için minimum 1080p monitörünüzün olması gerekiyor. Aksi taktirde ufak tefek bulanıklaşma şeklinde sorunlar yaşıyorsunuz.  Oyunun liderlik tablosuna pek ihtiyacı da yok işleyiş sebebiyle fakat her bölümde diğer oyuncularla sizi bir karşılaştırma içine giriyor.

CEVAP VER