ve evrenindeki süper kahramanların birbiriyle amansız bir mücadeleye girişeceği Marvel vs. : Infinite oyununa ait video, ilk kez geçtiğimiz günlerde düzenlenen PlayStation Experience 2016 etkinliğinde yayınlandı. İzleyenleri mest eden bu görüntüler, en son 2011 yılında yayınlanan Marvel vs 3 yapımından bu yana çok şeyin değiştiğini gözler önüne serdi. Daha gelişmiş grafikler ve üstün oyun dinamiği, muhteşem bir oyunun yakında biz oyuncuların beğenisine sunulacak.

Son Marvel vs Capcom oyunu PS3 ve Xbox 360 için 2011 yılında yayınlanmıştı. Aradan geçen 5 yıllık süre zarfı içinde oyunu geliştirmeye karar veren yapımcı firma Capcom, PSX konferansında gösterime sunduğu videoyla oyun dinamiğinde köklü değişikliklere imza attığını gösterdi.

Capcom, oyununun 2017’nin sonuna doğru PS4, Xbox One ve PC için yayınlanacağını da duyurdu. Diğer birçok Capcom oyununun aksine Marvel vs Capcom PS4’e özel bir yapım olmayacak. Eğer 2017’nin sonuna kadar bekleyemem diyorsanız, PS4’ün dijital mağazası üzerinden Ultimate Marvel vs Capcom 3’ü indirebilmeniz de mümkün.

Oyunda hangi karakterlerin yer alacağıyla ilgili detaylı bir bilgilendirme yapılmış değil. Ancak tanıtım videosuna bakılırsa şu karakterler kesin olarak oynanabilecek: Mega Man, Ryu, Iron Man ve Miss Marvel. Diğer karakterler şimdilik bilinmiyor olsa da, Capcom ve Marvel evrenindeki birçok kahramanı kontrol edebileceğimizi varsayabiliriz.

PSX etkinliğinde gösterilen başka bir oyun içi video da aşağıda yer alıyor:

CEVAP VER